İlhami Yiğit +90 (532) 162 79 58 Aytaç Duran +90 (546) 225 96 66

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

 

Uzun yıllardan bu yana endüstriyel tesislerin buhar ve enerji ihtiyaçlarına çözüm üreten uzman kadrosu ile 2019 yılında ISTANBUL ‘da yeni bir solukla proje ve imalat şirketi olarak çalışma hayatına başlamıştır.

TTB ENERJİ; bünyesinde çalışan teknik ekibin tek amacı; müşterilerine uzun yıllar sorunsuz hizmet verebilecek kaliteli ürünler sunmaktır. Bu amacına uygun olarak satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini kendi bünyesinde geliştirmiştir.

TTB ENERJİ MİSYONU; Ülkemizin enerji kaynaklarını kullanarak çevre dostu sistemler ve çözümler üretmek; son kullanıcıda ekonomik enerji bilincini oluşturmak ve böylece firmaların mevcut enerji giderlerini en aza indirerek yüksek tasarruf elde etmesini sağlamaktır.

TTB ENERJİ; ürün satmıyor, uyum halinde çalışacak ürünleri bir araya getirecek sistemler oluşturuyor ve sektöre kendi içinde çözümlenmiş paketler halinde bu sistemleri sunuyor.

TTB ENERJİ; firmalara Buhar&Isıtma Sistemleri yanı sıra Tesisat&Montaj, Endüstriyel Otomasyon, Danışmanlık, Yakıt dönüşüm ve Mühendislik gibi daha birçok konuda tecrübeli kadrosu ile yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Proje bazındaki istekleriniz anahtar teslimdir. Üretilen sistemler uzman mühendislerin denetimi altında projelendirilir ve devreye alınır.

TTB ENERJİ; alternatif yakıt ve yakma sistemleri konusunda uzmanlaşarak en iyi yatırımın tasarruf olduğu bilinciyle sanayiciye çözüm ortağı olmayı kendine ilke edinmiştir. Sürekli değişen teknoloji koşullarına karşılık sistemlerine      AR-GE  çalışmalarını ekleyerek son sistem endüstriyel çözümler sunmaya devam edecektir.

 

TTB ENERJİ

ENDUSTRİYEL BUHAR VE ISITMA SİSTEMLERİ

RAMİ KIŞLA CAD. HAVUZBAŞI ÇEŞME SOK.

RAMİ İŞ MERKEZİ D.11

BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

TTB ENERJİ

ENDUSTRİYEL BUHAR VE ISITMA SİSTEMLERİ

RAMİ KIŞLA CAD. HAVUZBAŞI ÇEŞME SOK.

RAMİ İŞ MERKEZİ D.11

BAYRAMPAŞA / İSTANBUL